Poslední šance vstoupit do Akademie návyků

TRÉNINK SE NEBUDE LETOS OPAKOVAT. PŘIDEJTE SE TEĎ.

PRAKTICKÝ POSTUP ZMĚNY KROK ZA KROKEM

Stále dokola se milióny lidí snaží něco změnit, jenom aby za pár týdnů selhali. Proč? Postupují nahodile a nevyužívají metodu, jak systematicky a snadno změnit svoje návyky.

Avšak selháním je nyní konec. Princip opravdové dlouhodobé změny se naučíte v Akademii návyků:

arrow

Akademie návyků je online trénink, ve kterém se v 11 týdnech naučíte, jak efektivně dokážete měnit svoje návyky. V 5 lekcích vás provedu vším, co je pro úspěšnou změnu potřeba a následně v 30 denní výzvě půjdeme do akce. V tu chvíli si vyberete, co v životě chcete změnit a za podpory mé i celé komunity si v praxi ověříte, že metoda vážně funguje. Odejdete s jedním novým návykem a schopností změnit libovolný návyk každých 30 dní.

STOP METODĚ POKUS > OMYL!

OVĚŘENÝ SYSTÉM NA VÁS ČEKÁ V 5 MODULECH

arrow
 • MODUL 1: VÝBĚR NÁVYKU

  První modul se zabývá volbou návyku a zaměřuje se na to, jaký návyk do začátku zvolit, abychom do začátku nepřestřelili a zároveň se naučili maximum. Dozvíte se, s jakými návyky naopak není dobré začínat, mrkneme na cestu od začátečníka k pokročilému a blíže prozkoumáme také možná nejdůležitější princip ze všech, který jsem nikde jinde zatím nezmínil – princip, který je třeba znát hned do začátku a bez kterého se při úspěšné změně lze jen velmi těžko obejít.

 • MODUL 2: MOTIVACE

  Tématem druhého modulu je motivace. Naučíte se zde využívat hned 3 druhy motivace, které rozhodnou o vašem úspěchu. Probereme vnitřní motivaci a to, jaké postupy a techniky využít, abychom ji dlouhodobě posunuli na nejvyšší úroveň. A vyhnout se nemůžeme ani sociální motivaci… Řekneme si jak přimět společnost a druhé lidi k tomu, aby nám pomohli změnit naše návyky. A nezapomeneme ani na sílu prostředí, která, pochopíme-li ji správně, nám pomůže u změny dlouhodobě vydržet.

 • MODUL 3: ANALÝZA NÁVYKU

  Ve třetím modulu analyzujeme současný stav a to, jak do něj zavést nové návyky. Správně provedená analýza návyků je pro úspěšnou změnu klíčová a proto bude tento modul hodně praktický… budeme v něm sami sebe pozorovat a garantuji vám, že budete překvapeni, co všechno se dozvíte o sobě a svých návycích. V tomto modulu se stanete na týden vědcem, který experimentuje sám se sebou. Naučím vás, jak správně identifikovat spouštěče i zpětnou vazbu, odhalíme společně váš krizový moment a najdeme pro něj vhodné řešení.

 • MODUL 4: DOKONALÝ PLÁN

  Ve čtvrtém modulu pak dáme dohromady komplexní plán. Podíváme se, co byste si měli ještě připravit na úrovni osobní, mezilidské i ve svém prostředí. Zaměříme se na to, jak vysvětlit druhým lidem, že změnit návyk je to, co skutečně chcete a jak je přimět ke spolupráci. Doplníte vše potřebné, co vám ještě schází ke změně. A získáte postup jak vytvořit dokonalý plán, který vám bude vždycky po ruce.

 • MODUL 5: AKCE!

  A konečně pátým modulem je akce. Vykročit správnou nohou a nezkazit to ihned na začátku, to je to, co 90% lidí nezvládne. A právě proto tu je pátý modul, který se tím zabývá. Dozvíte se, na co si dát pozor a čeho se nedopustit, pokud chcete uspět při změně. Získáte zde celou řadu tipů. Ty dostanete příležitost nejen během 30 denní výzvy využít v praxi.

JINÉ KURZY TADY KONČÍ. AKADEMIE ZDE TEPRVE ZAČÍNÁ!

arrow

PODSTATNÉ JE VĚCI DĚLAT V PRAXI, 30 DENNÍ VÝZVA JE TU PRÁVĚ OD TOHO...

 • 30 DNŮ NA OSVOJENÍ NÁVYKU

  V druhé části rozjedeme 30 denní výzvu: zvolíte si libovolný návyk, který chcete změnit během 30 dní. A za vzájemné podpory si všechno, co jsme se předtím naučili, nyní ověříme v praxi… po celou dobu vám budu plně k dispozici a vaše nejasnosti či případné chyby, vám pomůžu odstranit.

 • PŘÍLIV MOTIVACE A PRACOVNÍ SEŠITY

  Ani během 30 denní výzvy nepřestane příliv motivace a tipů, jak snadněji uspět při změně. Několikrát do týdne obdržíte materiál, který udrží váš správný směr.

 • PRAVIDELNÉ WEBINÁŘE

  Součástí budou pravidelné živé webináře, na kterých budeme řešit vaše aktuální problémy. Poradím vám se vším, s čím se právě potýkáte a prozradím, na co v dané fázi budování návyku dát největší pozor.

 • KOMUNITA A MASTERMIND SKUPINY

  V rámci 30 denní výzvy dostanete příležitost vytvořit si svou mastermind skupinu – nástroj opravdu úspěšných lidí, který spočívá v tom, že skupinka několika lidí je pravidelně v kontaktu, sdílejí své pokroky a zkušenosti, spolupracují a nejen v těžkých chvílích se dokáží podpořit.

A NA ZÁVĚR KURZU?

 • MODUL 6: VYLEPŠETE CELOU METODU

  Po skončení 30 denní výzvy máte osvojený nový návyk. V 6. modulu nastává čas sebereflexe… Zjistíte, kde jste při budování návyku udělali chyby, co jste podcenili a jaké postupy vám naopak nejvíce pomohly si nový návyk osvojit. Poučíte se z vlastních chyb a s mojí pomocí a na základě vlastních zkušeností zdokonalíte metodu tak, aby při dalších změnách maximálně vyhovovala vám a vašim specifickým potřebám.

VÍCE NEŽ 300 LIDÍ LONI ZAŽILO TO, CO NYNÍ ZVAŽUJETE

POSLECHNĚTE SI, CO ŘÍKAJÍ

DALŠÍCH 373 LIDÍ JE SOUČÁSTÍ LETOŠNÍHO ROČNÍKU

Pro nové zájemce můžu Akademii určitě doporučit, byla jsem zvědavá, co nového se ještě můžu dozvědět, přečetla jsem snad všechno, ale Pavel jde do hloubky, nutí mě se opravdu zamyslet. Jsem nad očekávání spokojena, věděla jsem, že to bude výborné, ale Akademie mi ukazuje daleko víc, předčilo to moje očekávání mnohonásobně, než bych si dovedla představit. Je to síla a vyžaduje akci, za to jsem moc ráda."

Veronika Mikušková, právě absolvuje Akademii návyků 2014

"Nově příchozím do AN bych doporučil vstoupit předevšim proto, že se zde skutečně naučí jít do akce! Budou mít nejen veřejný závazek, ale i skvělou a jedinečnou podporu (sílu) celé komunity, což je opravdu ze začátku hodně důležité – když je na to člověk „sám“ selže mnohem mnohem snáz! A když se budou držet Pavlových slov, Pavlových doporučení, ke změně skutečně dospějou. Já osobně jí cítim již teď a to jsme teprve před třetí lekcí. Jsem z toho všeho nadšen a hlavně mě to baví, strach ze změny, strach z toho, že to opětovně nezvládnu a selžu je ten tam :-)"

Mikuláš Pohribný, právě absolvuje Akademii návyků 2014

"Mně osobně se na tomto projektu líbí nejvíc PODPORA, kterou máme od Pavla. Cítím se pak silnější a odhodlanější jít do akce. I to, že tu píši komentář je pro mně velký skok, většinou se zdržuji veřejných vyjádření. Mám příjemný pocit a lehčí hlavu už jen z myšlenky, že mám moc a nástroj na to, jak věci měnit. Akademii návyků rozhodně doporučuji a jsem z ní nadšená. Díky Pavle!"

Martina Středová, právě absolvuje Akademii návyků 2014

"Komu bych doporučila vstup do akademie návyků? Doporučila bych to úplně každému, kdo není spokojený se svým současným životem. Každému, kdo není spokojený ve vztazích, každému, kdo není spokojený v práci, každému, kdo není spokojený se svým přístupem k financím a hlavně každému, kdo není spokojený sám se sebou! První věcí, která mě nadchla na akademii návyků, bylo to, že jsem uvěřila, že můžu svůj život dostat pod kontrolu a že je v mé moci udělat si ho takový, jaký ho chci mít. Do té doby jsem si myslela, že nemám dost pevnou vůli, nejsem dost silná a nejsem dost schopná, abych některé zásadní věci ve svém životě změnila, abych některé věci dotáhla do zdárného konce, abych některé věci dokázala. Teď už věřím, že změním, co budu chtít, dotáhnu do úspěšného konce vše, co budu chtít a dokážu vše, čemu dám svoji pozornost.;-) Při vstupu do akademie jsem vůbec netušila, za čím vším stojí špatné návyky a co vše mohu změnit. Jsem z toho nadšená, protože nyní před sebou vidím cestu. Napadají mě stále nové věci, které mohu ve svém životě v budoucnosti změnit a velmi se na ty změny těším. Po dvou lekcích sama sobě mnohem lépe rozumím. Dokážu si mnohem lépe poradit s negativními emocemi jako jsou strach, vztek, stres. A znatelné změny v mém životě cítím už nyní, kdy je 30 denní výzva stále ještě „daleko“ před námi."

Uve, právě absolvuje Akademii návyků 2014

"Pokud kdokoliv právě čtete tyto slova, chcete se nejspíše dozvědět něco více o akademii návyků. A já Vám o tomto skvělém projektu mohu jen povědět, že je právě čas říci ANO na tento projekt a přihlásit se do něj. Nebudete litovat, ale jen pokud Vám záleží na Vašem životě a máte zájem do něj přinést něco nového.


Budu se na Vás těšit v Akademii."

Jana H., právě absolvuje Akademii návyků 2014

VSTUPTE DNES A ZÍSKÁTE NAVÍC TYTO BONUSY

arrow

PRACOVNÍ SEŠIT ROK 2014 JE PRO MĚ ROKEM VELKÝCH ZMĚN

Tento pracovní sešit, který zdarma obdržíte poštou na vaši adresu, je komplexním průvodcem vaší proměnou v roce 2014… Poslouží vám k dlouhodobému plánování změn, ale také k jejich sledování a zhodnocení. A ujišťuji vás, že nejde o nějaký útlý sešítek. Bude to váš průvodce, ke kterému se budete po celý rok vracet a který vám pomůže v následujícím roce vybudovat 12 klíčových návyků. Tento sešit je zkrátka tím nejlepším nástrojem, jak u budování návyků setrvat a dlouhodobě na sobě pracovat. Možná právě tento unikátní nástroj vám pomůže nastartovat spirálu úspěchu.

TRÉNINK TVŮRČÍ A PRODUKTIVNÍ NÁVYKY

Exklusivním bonusem, který skvěle doplní Akademii návyků, je můj třídílný video trénink o tom, jak přestat věci odkládat, zbavit se prokrastinace a skutečně se do nich pustit. Naučíte se, jak určit svoje priority, dostanete konkrétní postup krok za krokem, jak s věcmi začít, i když se vám do nich zrovna nechce a prozradím jednoduchý produktivní návyk, jehož zavedení mi pomohlo vytvořit tak obsáhlé a úspěšné produkty, jakým je Akademie návyků. Pokud své povinnosti často odkládáte, mohu vám zaručit, že právě toto bude trénink, který rapidně zvedne vaši produktivitu.

TRÉNINK RANNÍM PTÁČETEM ZA 30 DNÍ

Video trénink, který vás naučí nejen dříve vstávat, získat tak pro sebe čas navíc a vytvořit si ranní rituál, ale také jak se dostat do postele včas, mít zdravý a kvalitní spánek a každé ráno vstávat s úsměvem. Trénink odhaluje konkrétní postupy a techniky, díky kterým se naučí vstávat brzy ráno i ten, který si to dříve vůbec nedovedl představit.

arrow

ONLINE APLIKACE DENÍK ÚSPĚCHŮ

Tato komunitní platforma vám umožní vést si o své změně online deník, sdílet jej s dalšími účastníky Akademie návyků a vzájemně se tak podpořit. A právě vzájemná podpora a spolupráce je jedním z nejsilnějších prvků Akademie návyků.

POŘAD NÁVYKY ÚSPĚŠNÝCH

Prémiový roční přístup do členské sekce, ve které vás každý měsíc čeká rozhovor s úspěšným člověkem, koučem, podnikatelem, atd., o návycích, které jemu osobně pomohly k úspěchu. Je více než zajímavé rozhovory sledovat a inspirovat se tím, co úspěšní lidé pravidelně dělají.

TRÉNINK 3 TAJNÉ NÁVYKY ŠTÍHLÝCH LIDÍ

Ve 30 minutovém videu Erika Hoffmanna, trenéra hubnutí, který sám zhubl 29 kilo, zjistíte, jak to dělají štíhlí lidé, že se často stravují hůř než lidé, kteří drží dietu, a i přesto jsou štíhlí. Nemohou za to osud ani geny. Tito štíhlí lidé mají v sobě zakořeněné návyky, které jim v tom pomáhají. Díky nim nepřibírají a nemusí držet diety. Skvělá zpráva je, že tyto tři návyky se dají lehko naučit. Díky nim můžete zhubnout snadněji, bez pocitu omezování a hladovění. Pokud si tyto 3 návyky osvojíte, garantuji vám, že už nikdy v životě nebudete chtít držet žádnou dietu. Protože už nebudete muset.

TRÉNINK JAK ZPOMALIT A NAJÍT ČAS SÁM NA SEBE

Video trénink o tom, jak v dnešním světě, který běží čím dál rychleji, čas od času zastavit, najít klid a uvědomit si věci, které v každodenním shonu nevidím. V tréninku se naučíte žít více v přítomnosti, meditovat, nepodlehnout stresu a udržet si dobrou náladu.

KOLIK STOJÍ AKADEMIE NÁVYKŮ?

LOŇSKÁ CENA BYLA 7500 KČ

NA ZÁKLADĚ ZPĚTNÉ VAZBY LOŇSKÝCH ÚČASTNÍKŮ JSEM AKADEMII NÁVYKŮ VYLEPŠIL…

…A KOMPLETNĚ PŘEDĚLANOU JI SPOUŠTÍM LETOS ZNOVU

arrow

AKADEMII NÁVYKŮ 2014 ZÍSKÁTE ZA

4900,-

+DPH

A GARANCE VRÁCENÍ PENĚZ?

V PŘÍPADĚ NESPOKOJENOSTI VÁM NEJEN VRÁTÍM CELOU ČÁSTKU, ALE NAVÍC PŘIDÁM TISÍCOVKU ZE SVÉHO

Neprodávám zajíce v pytli. Až překvapivě velkým přínosem tréninku jsem si zcela jistý a proto vám nabízím garanci 21 dní. To znamená, že pokud dnes do Akademie návyků vstoupíte a do 21 dní od zahájení programu zjistíte, že program z jakéhokoliv důvodu není pro vás, stačí když mi napíšete email a já vám okamžitě a bez otázek vrátím celou částku zpět. A to není všechno - pokud připíšete, v čem konkrétně vám program nevyhovoval, přihodím vám k částce navíc ještě tisíc korun z mojí kapsy jako omluvu.

NEJČASTĚJŠÍ OTÁZKY

 • q-iconJak konkrétně bude trénink probíhat?

  Akademie návyků je 11 týdenní online trénink, který startuje 1. února. Je rozdělen na dvě části: první část je vzdělávací a skládá se z 5 lekcí. Lekce budou zveřejňovány postupně následujících 5 týdnů vždy v neděli v 18 hodin. Lekce jsou doplněny o pracovní sešity s praktickými kroky. Ke každé lekci patří také webinář či doplňkové video. Webináře a doplňková videa jsou zveřejňována ve středu. Druhá část Akademie návyků je praktická 30 denní výzva. V této části si každý z členů vybere jeden návyk, který si chce osvojit a metodu, kterou se v první části naučil, si na něm ověří v praxi. Součástí jsou pravidelné živé webináře každý týden, vzájemné sdílení pokroků a podpora komunity, krátká motivační videa, pracovní sešit pro sledování pokroků a závěrečná šestá lekce, kde si  30 denní výzvu vyhodnotíte a celou metodu si upravíte, aby co nejlépe vyhovovala právě vám.

 • q-iconKolik času mi trénink zabere?

  První vzdělávací část je volnější a pro plnou účast na trénink mu stačí věnovat 1-3 hodiny týdně. V druhé části, během 30 denní výzvy, pak záleží velmi na vás, jak obtížný a časově náročný návyk si do začátku zvolíte. Ale co je hlavně důležité: celý trénink je podáván velmi stručně a jasně, bez zbytečné omáčky a „ezoterických blábolů“. Proto veškerý čas, který nad ním strávíte, se pozitivně odrazí ve vašich nových návycích, to vám mohu zaručit.

 • q-iconCo když mám omezený přístup k internetu?

  Akademie návyků je online trénink, proto alespoň omezený přístup k internetu potřebovat budete – avšak neznamená to, že byste na internetu museli být nonstop. Pro bezproblémové zvládnutí kurzu stačí, pokud máte možnost připojení aspoň jednou nebo lépe dvakrát za týden. Z každé lekce nebo webináře bude vždycky záznam v členské sekci, ke které máte doživotní přístup. Nemusíte se proto bát, že vám něco uteče. Konec konců, internet je dneska v každé kavárně…

 • q-iconCo když nebudu mít čas, mohu se k lekcím vrátit později?

  Nevadí, v rámci online členské sekce bude z každé lekce a webináře záznam a můžete se k nim vrátit kdykoliv později. Do Akademie návyků máte doživotní přístup a tuto možnost dokonce mnoho lidí využívá k tomu, aby si měsíce či roky po uplynutí kurzu, všechno znovu prošli a osvěžili si tak svoje znalosti.

 • q-iconPotřeboval bych osobní podporu a živá setkání, jsou součástí tréninku?

  Základní verze Akademie návyků probíhá přes internet, s možností se v členském prostředí dohodnout s dalšími účastníky Akademie a vytvořit společně živé mastermind skupiny. Jeli pro vás osobní podpora a setkávání klíčové, hned po vyplnění příhlášky získáte příležitost dokoupit si VIP členství, které navíc zahrnuje 3x živý wokshop v Praze, každodenní telefonickou podporu, příležitost účastnit se živých webinářů jako host, vip raut na závěr, jako oslavu úspěšného osvojení návyku, a vstupenku na celodenní seminář Škola návyků živě 2014. VIP členství lze získat po vyplnění přihlášky do základní verze Akademie návyků.

 • q-iconRád bych ještě počkal, bude trénink spuštěn znovu?

  Je nám líto, ale v tuto chvíli o znovuotevření Akademie návyků neuvažujeme. Přihlášky se uzavírají v pátek 31. ledna ve 23:59. Potom trénink odstartuje a s těmi, kteří vstoupí se pustíme do akce. Již nebude možné dále vstupovat.

Registrace do Akademie byly uzavřeny

arrow

Avšak můžete se zapsat jako náhradník!

POJĎTE SE MNOU DO AKCE

PŘIHLÁŠKA do Akademie návyků

ANO, souhlasím, že v rámci Akademie návyků obdržím:

 • Přístup do členské sekce Akademie návyků online, ve kterém se mi od 1. února postupně zpřístupní všech 5 modulů (lekcí), ve kterých se naučím pokročilé metodě, jak budovat návyky.
 • Příležitost zúčastnit se v březnu 30 denní výzvy, během které si ověřím naučené dovednosti a vybuduji libovolný návyk v praxi.
 • Rozsáhlé znalosti, jak si metodu budování návyků přizpůsobit podle svých potřeb, neustále ji zlepšovat a používat opakovaně tak, abych si každý rok vybudoval 12 nových návyků.
 • Příležitost v rámci členské sekce pokládat své otázky směřované přímo na Pavla Říhu. To vše zdarma, aniž bych platil běžnou cenu koučingů.
 • Přístup k pravidelným živým vysíláním, ve kterých se zaměříme na mé aktuální problémy při budování návyků.
 • Příležitost vytvořit vlastní mastermind skupinu a získat tak nástroj, který používají ti nejúspěšnější lidé na světě k tomu, aby získali inspiraci, motivaci, zpětnou vazbu a podporu druhých.

ANO, vím, že pokud vstoupím nyní, dostanu zdarma tyto bonusy:

 • BONUS 1: Pracovní sešit Rok 2014 je pro mě rokem velkých změn
 • BONUS 2: Online aplikace Deník úspěchů
 • BONUS 3: Online pořad Návyky úspěšných
 • Video-trénink 3 tajné návyky štíhlých lidí
 • Video-trénink Tvůrčí a produktivní návyky
 • Video-trénink Ranním ptáčetem za 30 dní
 • Video-trénink Jak zpomalit a najít čas sám pro sebe

ANO, jsem si vědom, že nic neriskuji díky 21 denní garanci vrácení peněz bez udání důvodu + 1000 korun navíc jako omluvu, pokud řeknu, proč jsem s produktem nebyl spokojen.


V případě problémů s objednávkou pište na podpora@skolanavyku.cz nebo na tel. +420 775 148 835.

Vložte svůj email...

…a v případě znovuotevření budete první, kdo se o tom dozví.

"Díky Akademii návyků jsem od loňska zhubl 25 kilo, zlepšil vztah se svými dětmi, zlepšil své cash flow, uběhl 500 kilometrů, udělal 7500 sérií “5 tibeťanů”, napsal knihu a podnikl řadu dalších změn. Tyto návyky, které mně změnily život, bych bez projektu Pavla Říhy nikdy nerealizoval. Doporučuji vám tedy Akademii návyků také absolvovat."

Ing. Ivan Doubek, podnikatel, 777 117 706

"Pavlov nápad s tréningom ako si vytvoriť nový návyk je skvelý. Už viac ako 17 rokov sa zaoberám trénovaním ľudí a firiem a dnes už presne viem definovať  rozdiel medzi úspešnými a neúspešnými. 

Jedni z najdôležitejších rozdielov sú myslenie, stratégie a akcia. A to jeho program podľa mňa spĺňa. Ukáže Vám ako ináč máte správne myslieť, naučí vás stratégiu, bez ktorej vám to môže trvať roky a súčasťou jeho tréningu bude inšpirácia k Akcii. A naviac budete mať podporu nie len jeho ale aj ostatných účastníkov, ktorý chcú taktiež žiť život svojích snov. TO čo mne najviac v živote pomohlo boli práve detailné a podrobné tréningy po celom svete. Za takýto tréning, aký Pavel pripravil by ste vo svete zaplatili viac ako 50.000 kč. "

Andy Winson, speaker & coach, autor bestselleru Mysli, konaj, zbohatni

"Akademii návyků doporučuji všem. Mně osobně změnilo vnímání návyků rytmus pro každý den a dokázal jsem se svým časem lépe pracovat. Především efektivitu v práci si nyní nemůžu vynachválit. Díky Akademii návyků mám mnohem více času na sebe a své blízké."

Jan Kvasnička, UX designer, info@kvasnickajan.cz